Vatanım İnşaat Şirket Profili

Hakkımızda

Günümüze kadar mimarlık, mühendislik, müteahhitlik, tasarım ve uygulama alanlarında pek çok projeye imza atan firmamız, 1992 yılında İnşaat Mühendisi Ahmet Tuncer Sarıaslan tarafından ATS Yapı İnşaat Turizm Tic. San. Ltd. Şti. unvanı ile sektöre adım atmıştır.

Bu unvan ile birçok projeye imza atmış ve müteahhitliğini yapmıştır. Ayrıca 1999 Marmara depreminden sonra Yalova'da orta hasarlı raporu verilen birçok binanın güçlendirme işini yapmıştır.

Proje ve Müteahhitlik dışında, ayrıca Bursa Çimento & Beton Yalova Bayiliği' ni yapmaktadır. Bu şirketimiz ise, 2001 yılında Ahmet Tuncer Sarıaslan Bursa Beton Yalova Bayii olarak kurulmuş olup, 2005 yılından itibaren Bursa Beton A.Ş.' ye beton, mıcır ve taş tozu nakliyeciliği yapmaktadır.

2006 yılında Unvan değişikliği ile Vatanım Hazır Beton İnşaat Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında proje, mühendislik, müteahhitlik ve Bursa Çimento & Beton Bayiliği, Nakliye, Kiralama işlerine tek ünvanla devam etmektedir.

Vizyon

Firma politikası, Müşterilerine sadece daire satmak üzerine kurulmamış olup, bunun yerine İnsan hayatına önem veren, kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşa etmektir.

Misyon

Vizyonumuzun gereklerini yerine getirmek uğruna maddi ve manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmamak, müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaktır.

Faaliyet Alanları

Taahhüt ve Projelendirme

Vatanım İnşaat, kurulduğu 1992 yılından beri inşaat projelerine ayrı bir önem vermiştir. 1999 Marmara Depreminden sonra güçlendirme proje ve Müteahhitlik işleri yapmıştır. Bunun dışında proje çizim ve onayı işlemleri, mühendislik ve müteahhitlik hizmetleri devam etmektedir. Kat karşılığı müteahhitlik hizmetleriyle Yalova Merkez ve Çiftlikköy' de birden çok projeye imza atmıştır.

Taahhüt ve Projelendirme
Res.01 - Taahhüt ve Projelendirme

Yalova Merkez'de toplam 16 adet kat karşılığı inşaat işi yapmış olup, bunların içinde toplam 9 adet villadan oluşan Gökyüzü Villaları, 7 bloktan oluşan Kaan Sitesi ve 2 bloktan oluşan kat karşılığı inşaatlar bulunmaktadır. Yalova Samanlı' da 1 adet 40 kişilik öğrenci yurdu, Yalova Çiftlikköy'de ise 9 ve 15 daireden oluşan kat karşılığı inşaatları sözleşme ve günümüz teknolojisi ve mimarisine uygun olarak tasarlanıp, kaliteli, 1. sınıf malzemelerle, güvenli ve deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa etmiştir. Aynı zamanda Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş.' nin Yalova Bölge Bayisi olan firmamız, Bursa Beton A.Ş.'nin Yalova ve çevresindeki santrallerinin inşaat işlerini yapmıştır. 2011 yılında tamamlanmış olan Akkök Şirketler Grubu tarafından yaptırılan “Raif Dinçkök Kültür Merkezi” inşaatını projelerine uygun bir şekilde inşa etmiştir. Ayrıca, Yalova Çiftlikköy'de toplam 4 blok 102 adet dükkandan oluşan S.S. Çiftlikköy Küçük Sanayi Sitesi inşaatını anahtar teslim müteahhitliğini yapmıştır.


Çimento ve Beton Bayiilikleri

Bursa Çimento Fab. A.Ş. ve Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş.' nin Yalova Bölge Bayisi olarak faaliyetine devam etmekte olup, Haziran 2013 yılı itibariyle Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş.' nin Yalova Tesisi beton üretimi-teslimi ve danışmanlık hizmetini almış bulunmaktadır.

Vatanım Hazır Beton
Res.02 - Vatanım Hazır Beton - Bursa Beton Yalova Santrali

Yalova bölgesinde yer alan santrallerin inşaat işleri firmamız tarafından yapılmıştır. Aynı zamanda Bursa Beton A.Ş.' ye firmamız bünyesindeki araçlarımızla beton pompalama ve nakliyesi ile birlikte yanı sıra taş tozu ve mıcır malzemelerinin nakliyesi de firmamız tarafından yapılmaktadır. Beton ve çimento satışlarında müşteri talebi ve memnuniyeti ilk önceliğimiz olmakla birlikte, kusursuz hizmet sunmayı firma olarak da ilke edinilmiştir.

Hazır Beton

Vatanım Hazır Beton; Bursa Çimento Fab. A.Ş. ve Bursa Beton San. ve Tic. A.Ş.' nin Yalova Bölge Bayisidir.

Detaylı Bilgi Al →

İletişim

Proje teklifi almak, iş başvurusunda bulunmak, veya sadece 'Merhaba!' demek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geç →