Ardıç Evleri

Ardıç Evleri; Bursa'nın yeni ve kaliteli yaşam merkezi olan Mudanya yolu üzerinde, Geçit Özdilek arkasında; yaşamınıza değer katacak, sizi ve sevdiklerinizi konforuyla baştan çıkarıp büyüleyecek.

Sadece günlük yaşamı değil, hayatın tamamını bir bütün olarak değerlendirdikten sonra tasarladığımız konutlarda, kalite ve konfor özenle harmanlayarak, ev sahiplerine sade ve şık yaşam alanları oluşturuyoruz.

Yaşamınıza değer katmak için mimari özellikleri, konforu ve isçilik kalitesiyle; hayallerinizdeki hayatı size sunuyor.

Başarılı projelerle elde edilmiş yüksek tecrübe, en kaliteli malzemelerle ve özenle yapılmış kusursuz imalat ve en küçük detayın bile büyük bir sorumlulukla planlandığı etkileyici bir sonuç.

Kalbinizin olduğu kadar aklınızın da onaylayacağı Ardıç Evleri, sizi bekliyor.

Ardıç Evleri; inşaat kalitesi ve teknik altyapısı güçlü, güvenli, huzurlu, mutlu bir geleceği sizler için hayata geçiriyor.


Ulaşım

Ardıç Evleri Ulaşım Haritası
Res.01 - Ardıç Evleri Ulaşım Haritası

İzmir - İstanbul Otoyolu’na 5 dk., Bursa şehir merkezine 10 dk., İstanbul Deniz Otobüsü iskelelerine 15 dk, Mudanya'ya 20 dk. yakınlığı ve Geçit'te planlanan İstanbul-Ankara-Bursa bağlantılı (YHT) Yüksek Hızlı Tren istasyonu; yeni evinizin değerine değer katacak lokasyon özellikleri olarak öne çıkıyor. Ayrıca Ardıç Evleri; en popüler alışveriş merkezlerine ve sevilen sosyal mekanlara, Bursaray da dahil olmak üzere tüm toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılacak bir mesafede.


Tanıtım Broşürü

Ardıç Evleri projemiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tanıtım broşürünü inceleyebilirsiniz.

Tanıtım Broşürünü Görüntüle

Benzer Projelerimiz